„Příběh Úspěšné Koupi Nádherné Nemovitosti: Virtuální Prohlídka jako Klíč K Úspěchu“

Svět nemovitostí může být plný očekávání, emocí a příběhů o úspěchu. Jednou z takových příběhů je ten následující, o koupi nádherného rodinného domu, který prošel dlouhým a zajímavým procesem, až se nakonec stal domovem pro nové šťastné majitele.

josef vencovsky prodej domu 128 m2 0024 foto 15

🏠 Byl to rodinný dům o rozloze 128 m² s přilehlým pozemkem o rozloze 668 m², který prošel kompletní rekonstrukcí. Nacházel se v klidné ulici Elektrárenská – Štěchovice, v těsné blízkosti Slapské a Štěchovické přehrady, a nabízel perfektní dojezd do Prahy. Tento útulný dům měl dispozici 3+kk a byl kompletně podsklepený. Byl to sen pro každou rodinu, která toužila po klidném a přírodním prostředí s pohodlnou dostupností do města.

👉 Avšak, prodej takového domu může být náročný, zejména pokud potenciální zájemci nechtějí absolvovat dlouhou cestu na osobní prohlídku. V tomto případě se ukázalo, že klíčem k úspěchu byla 3D virtuální prohlídka.

Náš klient, který strávil několik let prací v Amsterdamu a rozhodl se vrátit zpět domů do České republiky, byl nadšen možností virtuální prohlídky. Tato inovativní technologie mu umožnila pohodlně si prohlédnout dům online, bez nutnosti cestovat tisíce kilometrů. Virtuální prohlídka mu poskytla realistický pocit z procházky domem a jeho okolím, a to z pohodlí jeho domova v Nizozemsku.

☑️ Virtuální prohlídka ho natolik přesvědčila, že se rozhodl osobně dorazit na prohlídku. Když si dům prohlédl osobně, byl ještě více nadšený a my jsme mohli společně podepsat rezervační smlouvu.

✅ Investice do 3D virtuální prohlídky se ukázala jako mimořádně úspěšná. Majitel domu byl spokojený s naší prezentací nemovitosti a my mu srdečně děkujeme za jeho čas a důvěru.

🏡 Pokud i vy uvažujete o prodeji svého domu nebo bytu, neváhejte nás kontaktovat. Máme zkušenosti s kvalitní prezentací nemovitostí a efektivním marketingem, které jsou klíčem k přilákání potenciálních klientů na prohlídku.

Inzerce nemovitosti: Prodej domu 128 m² | Reality Josef Vencovský (realityvencovsky.cz)

📞 Kontaktujte nás na telefonu: 777 092 407 🌐 Navštivte naše webové stránky: www.realityvencovsky.cz 🌐 Virtuální prohlídky: www.prohlidkyvirtualne.cz

Doufáme, že i vy brzy najdete svůj vysněný domov nebo úspěšně prodáte svoji nemovitost díky naší profesionální podpoře a inovativnímu přístupu.

 

Autor článku: RealityVencovský

Sdílet článek

Rubriky Reality

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na mé další články

Tum Detaylariyla Ev Satis Proseduru
Reality
oko

Jak Úspěšně Prodat Byt a Dosáhnout Maximalního Zisku?

Správná cena prodává Určit správnou cenu nemovitosti k prodeji není nic snadného. Bez znalosti realitního trhu a cen v okolí může člověk…
Bygg montering small
Reality
1
oko

Program „Oprav dům po babičce“ přináší nové možnosti pro vlastníky starých domů

Průměrný počet reakcí na jednu nabídku starého domu vzrostl meziročně o zhruba 40 %. Vzhledem k zvýšené poptávce lze očekávat,…
Tum Detaylariyla Ev Satis Proseduru

Jak Úspěšně Prodat Byt a Dosáhnout Maximalního Zisku?

Bygg montering small

Program „Oprav dům po babičce“ přináší nové možnosti pro vlastníky starých domů