Říjen 2023: Úspěšně Rezervovány Tři Nemovitosti – Dva Byty a Jeden Rodinný Dům

Během měsíce října 2023 jsme úspěšně rezervovali tři nemovitosti, a to dva byty a jeden rodinný dům. Tato skutečnost nás velice těší a zároveň nám poskytuje důkaz naší schopnosti poskytovat našim klientům vysokou kvalitu služeb.

FotoJet 2023 11 07T161615.461

Měsíc říjen 2023 byl pro nás obzvlášť úspěšný, neboť jsme dokázali úspěšně rezervovat tři atraktivní nemovitosti. Toto velké úspěchy nás motivovaly a poskytly nám důkaz naší schopnosti poskytovat vysokou kvalitu služeb našim klientům.

Úspěšný prodej bytu 3+1 s garáží v Dačicích, Jihočeský kraj, za cenu 3.3 mil

Jedna z nemovitostí, kterou jsme měli v nabídce, byla prostorná třípokojová bytová jednotka s garáží, nacházející se v malebném městě Dačice, ležícím v krásném Jihočeském kraji. Tato nemovitost rychle získala oblibu mezi našimi klienty, a to díky své výjimečné poloze a modernímu vybavení.

Díky úspěšné aukci jsme navýšili prodejní cenu o 100 000 korun, což svědčí o atraktivitě této nemovitosti. V okolí bytu se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost, a zároveň máte možnost vychutnat si krásnou přírodu Jihočeského kraje.

Byt disponuje třemi pokoji a garáží, což jej činí ideálním pro rodiny. Prodej tohoto bytu byl velkým úspěchem pro nás a potvrzením, že jsme schopni spojit správné nemovitosti s vhodnými klienty.

Moderní byt 3+kk s lodžií v Chrášťanech, okres Praha-západ, za cenu 4.9 mil

Dalším rezervovaným bytem byl moderní 3+kk s lodžií v obci Chrášťany, nacházející se v okrese Praha-západ. Tato nemovitost nabízí nejenom moderní a komfortní bydlení, ale také krásný výhled a přístup k venkovnímu prostoru na lodžii.

Okolí Chrášťan je známé svou klidnou atmosférou a zároveň výbornou dostupností do centra Prahy. Tento byt získal velký zájem mezi klienty, což nás těší a ukazuje, že jsme schopni nabízet atraktivní nemovitosti i v těch nejžádanějších lokalitách.

Prodej rodinného domu s rozlehlým pozemkem v Pacově, Kraj Vysočina, za cenu 3.5 mil

Třetí rezervovanou nemovitostí byl prostorný rodinný dům s rozlehlým pozemkem o rozloze 10 924 m2 v krásném městě Pacov, okres Pelhřimov  nacházejícím se v Kraji Vysočina. Tento dům nabízí dostatek prostoru pro rodiny, které si přejí klidné bydlení na venkově.

S rozlehlým pozemkem a blízkostí přírody se tato nemovitost stala atraktivní volbou pro ty, kteří hledají domov daleko od ruchu města. Prodej tohoto rodinného domu byl úspěchem nejenom pro nás, ale také pro nové majitele, kteří získali jedinečnou příležitost k bydlení na venkově.

Celkově lze konstatovat, že měsíc říjen 2023 byl pro nás realitní firmu nesmírně úspěšný. Tyto úspěchy nás motivovaly a povzbudily nás v našem úsilí poskytovat vysokou kvalitu služeb našim klientům.

Jsme nadále odhodláni poskytovat naše kvalitní služby a podporovat klienty v jejich potřebách v oblasti realit. Naše týmová práce, odborné znalosti a nasazení nám umožnily dosahovat těchto úspěchů, a jsme hrdi na to, že můžeme být součástí těchto významných realitních transakcí. Budeme pokračovat v tom, co děláme nejlépe, a očekáváme s nadšením další výzvy a příležitosti, které nám budoucnost přinese.

Autor článku: RealityVencovsky

Sdílet článek

Rubriky Reality

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na mé další články

Tum Detaylariyla Ev Satis Proseduru
Reality
oko

Jak Úspěšně Prodat Byt a Dosáhnout Maximalního Zisku?

Správná cena prodává Určit správnou cenu nemovitosti k prodeji není nic snadného. Bez znalosti realitního trhu a cen v okolí může člověk…
Bygg montering small
Reality
1
oko

Program „Oprav dům po babičce“ přináší nové možnosti pro vlastníky starých domů

Průměrný počet reakcí na jednu nabídku starého domu vzrostl meziročně o zhruba 40 %. Vzhledem k zvýšené poptávce lze očekávat,…
Tum Detaylariyla Ev Satis Proseduru

Jak Úspěšně Prodat Byt a Dosáhnout Maximalního Zisku?

Bygg montering small

Program „Oprav dům po babičce“ přináší nové možnosti pro vlastníky starých domů