Virtuální prohlídky – ideální způsob, jak koupit či prodat nemovitost v době covidu

pexels photo 1571469

Prodej nemovitosti je poměrně náročná záležitost a zájemci, kteří by jej rádi koupili, chtějí samozřejmě nabízené „zboží“ vidět. Jak to ale udělat, když je všude riziko nákazy koronavirem a většina z nás se bojí stýkat s cizími lidmi? Řešením může být virtuální prohlídka, která už je dnes běžná nejen u prodeje bytů a domů, ale třeba i prohlídek výstav nebo muzeí.

Co je virtuální prohlídka nemovitosti a co vám nabídne

Virtuální prohlídka je skvělé řešení, které vám umožní prohlédnout si vyhlédnutou nemovitost z pohodlí domova. Ze svého gauče můžete projít kompletně celý byt, dům či jinou nemovitost a vše spatřit do těch nejmenších detailů. Pokud si teď říkáte, že nějaké natáčení kamerou vám nenahradí osobní návštěvu, pak čtěte dál. Virtuální prohlídka vám totiž umožní mnohem víc než obyčejná kamera.

Co všechno obsáhne virtuální prohlídka?

Virtuální prohlídky firmy, se kterou spolupracuji, nabízí virtuální prohlídky, které vám pomohou udělat si kompletní představu o kupované nemovitosti. K dispozici vám mohou být klasické výkresové půdorysy, ale také speciální půdorysy, díky kterým vidíte celý byt zcela reálně. Prostorové orientaci pomáhá 3D zobrazení DOOLHAUS, které umožní otáčet modelem domu či bytu všemi směry.

Velkou výhodu přináší i měření vzdáleností. Pokud vás zajímá například velikost koupelny nebo šířka linky, snadno si to zjistíte/změříte během své virtuální prohlídky. Nemusíte nikam volat, ptát se, ani byt navštívit s metrem v ruce.

To nejzajímavější však je samotná virtuální prohlídka, kdy pohybem myši nebo šipek na počítači prohlížíte byt, jako kdybyste jím skutečně procházeli. Chcete se podívat doprava? Stiskněte šipku vpravo. Chcete do koupelny? Dojděte si tam pomocí šipek. Problémem není ani vyjít do patra apod. Každou místnost si můžete prohlížet, jak dlouho chcete, přibližovat si detaily, které vás zajímají. Díky umístění speciálních značek si můžete přečíst i různé popisky, jsou-li tam umístěny.

Pojďte s námi na návštěvu

Náš text sice může znít zajímavě nebo lákavě, ale nejlepší je virtuální prohlídku si vyzkoušet. Zveme vás proto na virtuální prohlídku mezonetového bytu v Sudoměřské ulici v Praze, který je velmi zajímavý sám o sobě.

A kdybyste přece jen váhali a chtěli bytů či domů vidět více? Ani to není problém. Díky virtuální prohlídce můžete za den projít nespočet nemovitostí a vybrat si tak tu, která se vám líbí nejvíce. To všechno bez domlouvání schůzek a riskování svého zdraví.

Sdílet článek

Rubriky Reality

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na mé další články

pexels vladbagacian 1212053 scaled
Reality
1
oko

Co čekat od hypotečního trhu v létě?

Na první pohled se zdá, že je nyní opět vhodná doba pro hypotéku. Česká národní banka snížila na konci června…
122253205 ml
Reality
1
oko

Přehled důležitých událostí v červnu. Co by vám nemělo uniknout?

Připomeňte si ty nejzásadnější z nich v realitním přehledu za červen 2024.   ČNB snížila úrokové sazby o půl procentního bodu…
pexels vladbagacian 1212053 scaled

Co čekat od hypotečního trhu v létě?

122253205 ml

Přehled důležitých událostí v červnu. Co by vám nemělo uniknout?