Realitní makléř Sázava

Realitní makléř Sázava. Jsem realitní makléř a působím v Sázavě. Klientům pomáhám primárně při prodeji a pronájmu nemovitostí.

 

Činnost realitního makléře

Hlavní náplní práce realitního makléře je zprostředkovávat prodej nebo pronájem nemovitostí. Jeho úkolem je v první řadě orientovat se na realitním trhu, sledovat aktuální trendy, maximalizovat prodejní cenu nemovitosti a zajistit klientovi bezstarostnost. Musí si umět poradit i se složitějšími případy, kdy má nemovitost například právní vady.

Dobrý makléř umí posoudit fyzický i právní stav nemovitosti a poskytne tyto informace svému klientovi, aby se mohl správně rozhodnout. Aby mohl kvalitně tuto činnost vykonávat, musí se orientovat v souvisejících oborech – právo, daně, finance, marketing atd. Hlavně však musí být schopný obchodník.

 

Poptáváte kvalitního certifikovaného realitního makléře ve Středočeském kraji, nebo na Vysočině? Jsem se svým bratrem Patrikem Vencovským v realitním oboru od roku 2009 a jsme součástí realitní společnosti RE/MAX G8 REALITY, díky čemuž se můžeme obracet na jiné kolegy, když potřebujeme kvalifikovaný pohled na specifickou situaci s prodejem nemovitosti, se kterou jsme se dosud nesetkali. Díky tomu máme taky velmi kvalitní právní, účetní, daňovou a marketingovou podporu velké realitní kanceláře, a proto vám mohu jako realitní makléř nabídnou nejlepší realitní servis.

Sdílet článek

Rubriky Lokality

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na mé další články

122253205 ml
Reality
1
oko

Přehled důležitých událostí v červnu. Co by vám nemělo uniknout?

Připomeňte si ty nejzásadnější z nich v realitním přehledu za červen 2024.   ČNB snížila úrokové sazby o půl procentního bodu…
real estate investment strategies 1024x576 1
Reality
1
oko

Hypoteční trh v květnu 2024: Trvalý růst objemů

Pokud se podíváme na situaci detailněji, zjistíme, že květen 2024 patří mezi několik nejlepších měsíců, pokud odhlédneme od extrémního boomu…
122253205 ml

Přehled důležitých událostí v červnu. Co by vám nemělo uniknout?

real estate investment strategies 1024x576 1

Hypoteční trh v květnu 2024: Trvalý růst objemů