Realitní makléř Praha 13

Realitní makléř Praha 13. Jsem realitní makléř a působím v Praze 13. Klientům pomáhám primárně při prodeji a pronájmu nemovitostí.

 

Činnost realitního makléře

Hlavní náplní práce realitního makléře je zprostředkovávat prodej nebo pronájem nemovitostí. Jeho úkolem je v první řadě orientovat se na realitním trhu, sledovat aktuální trendy, maximalizovat prodejní cenu nemovitosti a zajistit klientovi bezstarostnost. Musí si umět poradit i se složitějšími případy, kdy má nemovitost například právní vady.

Dobrý makléř umí posoudit fyzický i právní stav nemovitosti a poskytne tyto informace svému klientovi, aby se mohl správně rozhodnout. Aby mohl kvalitně tuto činnost vykonávat, musí se orientovat v souvisejících oborech – právo, daně, finance, marketing atd. Hlavně však musí být schopný obchodník.

 

Poptáváte kvalitního certifikovaného realitního makléře ve Středočeském kraji, nebo na Vysočině? Jsem se svým bratrem Patrikem Vencovským v realitním oboru od roku 2009 a jsme součástí realitní společnosti RE/MAX G8 REALITY, díky čemuž se můžeme obracet na jiné kolegy, když potřebujeme kvalifikovaný pohled na specifickou situaci s prodejem nemovitosti, se kterou jsme se dosud nesetkali. Díky tomu máme taky velmi kvalitní právní, účetní, daňovou a marketingovou podporu velké realitní kanceláře, a proto vám mohu jako realitní makléř nabídnou nejlepší realitní servis.

Sdílet článek

Rubriky Lokality

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na mé další články

pexels vladbagacian 1212053 scaled
Reality
1
oko

Co čekat od hypotečního trhu v létě?

Na první pohled se zdá, že je nyní opět vhodná doba pro hypotéku. Česká národní banka snížila na konci června…
122253205 ml
Reality
1
oko

Přehled důležitých událostí v červnu. Co by vám nemělo uniknout?

Připomeňte si ty nejzásadnější z nich v realitním přehledu za červen 2024.   ČNB snížila úrokové sazby o půl procentního bodu…
pexels vladbagacian 1212053 scaled

Co čekat od hypotečního trhu v létě?

122253205 ml

Přehled důležitých událostí v červnu. Co by vám nemělo uniknout?