Prodáno – Pozemek 1 603 m²

Ledečko

josef vencovsky prodej pozemku ledecko 0009 5
Celková plocha 1 603
Umístění objektu Centrum obce
Umístění objektu Centrum obce

Možná si říkáte, že popsat prodej pozemku, aby to vyznělo jakž takž sexy 🤭, nebude jednoduchou disciplínou a asi máte pravdu. Ono to ale dost souvisí s tím, kde se daný pozemek nachází, jakou má rozlohu, je-li to parcela stavební a hlavně je-li již zařazena do územního plánu.

Pozemek, který vám dnes předkládám, je o velikosti 1 603 m², nachází se v obci Ledečko v Posázaví (což je samo osobě více než sexy! 🔥) a k tomu ještě leží ve slepé ulici, takže sláva, žádné budoucí šmoulí městečko! 🍾🕺 Super je, že už nyní spadá do zastavitelného území, a to i přes fakt že obec Ledečko doposud územní plán nemá. Elektřinu má dotaženou na hranici pozemku, voda je ze studny – z vlastního vrtu a kanalizace bude svedena do vlastní čistírny odpadních vod EKO SBR BIO 1. K pozemku je už nyní připravená stavební projektová dokumentace – včetně stavebního povolení a projektu na čističku odpadních vod. Víte, kolik to všechno bude ušetřených peněz a nervů? 😉

A ještě malá noticka… Pokud si říkáte, že nakupovat stavební parcely se teď nehodí, bacha na to! Opak je pravdou. Investovat koruny do nemovitosti je právě více než moudré! A ideální je to stihnout dříve, než koruna oslabí! A říká se, že asi oslabí… 😉

josef vencovsky prodej pozemku ledecko 0008 6

Co by kamenem dohodil od civilizace (slabých 50 minut od Prahy, 1 km od města Rataje nad Sázavou a 5 km od města Sázava) se nachází (slovy básníka) Bohem políbená sázavská příroda. A v tomto zeleném údolí se nachází stavební pozemek s velkorysou výměrou 1603 m². Dokonce s připravenou stavební dokumentací!

josef vencovsky prodej pozemku ledecko 0012 2

Sázavsko je pro atraktivitu životního prostředí velmi proslulou a žádanou lokalitou. Představte si, že za vůní přírody nebudete muset jezdit. Budete v ní budete žít!

josef vencovsky prodej pozemku ledecko 0010 4

Pozemek, který se nachází přímo uprostřed šťavnaté zeleně romantického Ledečka, nabídne nespornou výhodu slepé ulice: klid a soukromí.

josef vencovsky prodej pozemku ledecko 0013 1

Sázava je velmi oblíbenou vodáckou baštou. Bude jen na vás, zda si na vaší nové stavební parcele necháte postavit dům k trvalému bydlení, nebo si vystavíte chatu k víkendové rekreaci.

josef vencovsky prodej pozemku ledecko 0002 12

I z fotografií je cítit vůně zatím ještě divoké přírody. 1600 m² poskytuje velký prostor ke kreativitě. Jakou zahradou se obklopíte?

josef vencovsky prodej pozemku ledecko 0005 9

Milujete anglický trávník? I ten si můžete nechat vedle nového luxusního bazénu vybudovat. Nebo preferujete nekorigovanou buš se spoustou slepiček? Vše bude na vašem přání a preferencích. Stavení pozemek je čistý list s luxusní možností volby, o které si ve městěch mohou nechat jen zdát. 😊

Galerie

Prohlédněte si nemovitost detailněji

Máte zájem o prohlídku nebo jakýkoliv dotaz?

Zanechte nám Váš kontakt

Josef Vencovský

Realitní makléř

  Upozorňujeme, že všechny kontaktní formuláře na této internetové stránce jsou chráněny službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

  Podrobné informace

  Pro další informace nás neváhejte kontaktovat

  ID zakázky: 020-NP06709
  Typ nemovitosti: Pozemek
  Druh pozemku: Pro bydlení
  Voda: Ze studny
  Celková plocha: 1 603
  Odpad: Do vlastní čistírny
  Umístění objektu: Centrum obce

  Sdílejte nabídku známému:

  Další nabídky nemovitostí

  Prohlédněte si i další nemovitosti z nabídky

  IMG 7553
  Exkluzivně

  Pronajato – Byt 2+kk 50 m², Praha 5 – Stodůlky

  ulice Raichlova, Praha 5 – Stodůlky
  img 3862
  Exkluzivně

  Prodáno – Byt 2+kk 78 m² s garážovým stáním, Roztoky – Praha-západ

  ulice Přemyslovská , Roztoky - okres Praha-západ
  Prodej domu Hovorcovice Praha vychod realitni makler 2

  Prodej rodinného domu 5+1,199 m2, pozemek 414 m2

  Hovorčovice, Praha-východ

  15 990 000
  foto 09 scaled

  Prodej domu 196 m², pozemek 551 m²

  Česká Bělá, okres Havlíčkův Brod - Kraj Vysočina

  3 990 000