Prodej nemovitosti Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Prodej nemovitosti Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Prodej nemovitostí, domů, bytů, pozemků, chat a chalup, komerčních a obchodních nemovitostí zajišťuji pro klienty z Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi.

PRŮBĚH PRODEJE NEMOVITOSTI

  • Nezávisle se setkáme a probereme možnosti prodeje vaší nemovitosti. Nemovitost si prohlédnu a vyslechnu, co je pro vás důležité. Seznámím vás s výhodami spolupráce a zodpovím vaše dotazy.
  • Provedu pečlivý průzkum trhu a doporučím vám, za jakou cenu nemovitost nabízet. Správná prodejní cena je důležitá pro úspěšný prodej nemovitosti. Společně uzavřeme férovou zprostředkova­telskou smlouvu.
  • Začnu vaši nemovitost účinně nabízet na realitních serverech. Průběžně vás budu informovat o vývoji. Mám připraveno řešení na míru a vždy něco navíc. A vy nemáte hlavu plnou starostí.
  • Zařídím prodej vaší nemovitosti. Poctivě, zodpovědně a bezpečně. Zajistím právní úkony a kvalitní smlouvy. Peníze jsou na vašem účtu.

Jako realitní makléř mám bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí, zažil vysoké desítky realitních případů spojených s prodejem nemovitostí, takže dokáži reagovat na většinu situací. Pokud bych si ale nebyl někdy 100% jistý, máme v realitní kanceláři RE/MAX G8 REALITY mnoho zkušených kolegů, kterých se mohu zeptat na postup při řešení konkrétní speciální situace prodeje nemovitosti, domu, bytu, pozemku, chaty a chalupy, komerční a obchodní nemovitosti nebo garáže.

Sdílet článek

Rubriky Lokality

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na mé další články

122253205 ml
Reality
1
oko

Přehled důležitých událostí v červnu. Co by vám nemělo uniknout?

Připomeňte si ty nejzásadnější z nich v realitním přehledu za červen 2024.   ČNB snížila úrokové sazby o půl procentního bodu…
real estate investment strategies 1024x576 1
Reality
1
oko

Hypoteční trh v květnu 2024: Trvalý růst objemů

Pokud se podíváme na situaci detailněji, zjistíme, že květen 2024 patří mezi několik nejlepších měsíců, pokud odhlédneme od extrémního boomu…
122253205 ml

Přehled důležitých událostí v červnu. Co by vám nemělo uniknout?

real estate investment strategies 1024x576 1

Hypoteční trh v květnu 2024: Trvalý růst objemů