Plánujete v tomto roce prodávat nemovitost? Odhad zdarma.

pexels photo 4569338

Rozhodli jste se přestěhovat z pracovních důvodů? Nebo čekáte rodinu a budete potřebovat větší byt nebo dům? První, co jistě uděláte je poptávání u rodiny, přátel a kolegů. Dalším krokem bude prohlížení inzerátů na internetu, mnoho z nich se může zdát pochybných a dejte na svůj instinkt. Lidem se daří dobře a sehnat vysněný dům či byt, který by přesně odpovídal vašim požadavků není lehké. Dalším krokem zpravidla bývá vyhledání realitní kanceláře nebo realitního agenta. Bohužel se v tomto oboru objevuje mnoho podvodníků a každý už někde někdy zaslechl historku o napáleném známém. Vyvarujte se takových lidí a vsaďte na poctivé, precizní a slušné realitní agenty, kteří odvádí svou práci kvalitně jen k vaší spokojenosti.

Využijte nadstandardních služeb

 

Kromě klasické nabídky nemovitostí k prodeji nebo pronájmu, můžete využít profesionálního odhadu vaší nemovitosti. Odhad máte zcela zdarma v rámci služeb. Máme mnoho zkušeností i se složitějšími prodeji a pomůžeme vám vyřešit i problém se zatížením nemovitosti exekucí.

Šetřete svůj čas

Ať už nemovitost sháníte nebo prodáváte, svěřením celé transakce realitnímu makléři ušetříte nejen peníze, ale také hodně času. Zveřejněním a propagací vašeho inzerátu naše práce rozhodně nekončí. Součástí poskytovaných služeb je také zařízení veškerých úřadů, příprava předprodejní a následně i prodejní smlouvy a všechny ostatní náležitosti, které se nákupu nebo prodeje týkají.

Sdílet článek

Rubriky Reality

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na mé další články

remax na web 6 1
Reality
oko

Prodej, koupě nebo změna? Nezapomeňte na daňové přiznání!

Pokud jste v minulém roce pořídili, zdědili nebo jinak nabyli byt, dům či jinou nemovitost, musíte letos zaplatit daň z nemovitých věcí.…
remax na web 6
Reality
oko

Jak neprodělat na prodeji nemovitosti – II. díl

Pokud se prodej vaší nemovitosti protáhlo,  zájemců je málo a makléř vás neustále tlačí do dalších slev, je načase jej…
remax na web 6 1

Prodej, koupě nebo změna? Nezapomeňte na daňové přiznání!

remax na web 6

Jak neprodělat na prodeji nemovitosti – II. díl