Plánujete v tomto roce prodávat nemovitost? Odhad zdarma.

pexels photo 4569338

Rozhodli jste se přestěhovat z pracovních důvodů? Nebo čekáte rodinu a budete potřebovat větší byt nebo dům? První, co jistě uděláte je poptávání u rodiny, přátel a kolegů. Dalším krokem bude prohlížení inzerátů na internetu, mnoho z nich se může zdát pochybných a dejte na svůj instinkt. Lidem se daří dobře a sehnat vysněný dům či byt, který by přesně odpovídal vašim požadavků není lehké. Dalším krokem zpravidla bývá vyhledání realitní kanceláře nebo realitního agenta. Bohužel se v tomto oboru objevuje mnoho podvodníků a každý už někde někdy zaslechl historku o napáleném známém. Vyvarujte se takových lidí a vsaďte na poctivé, precizní a slušné realitní agenty, kteří odvádí svou práci kvalitně jen k vaší spokojenosti.

Využijte nadstandardních služeb

 

Kromě klasické nabídky nemovitostí k prodeji nebo pronájmu, můžete využít profesionálního odhadu vaší nemovitosti. Odhad máte zcela zdarma v rámci služeb. Máme mnoho zkušeností i se složitějšími prodeji a pomůžeme vám vyřešit i problém se zatížením nemovitosti exekucí.

Šetřete svůj čas

Ať už nemovitost sháníte nebo prodáváte, svěřením celé transakce realitnímu makléři ušetříte nejen peníze, ale také hodně času. Zveřejněním a propagací vašeho inzerátu naše práce rozhodně nekončí. Součástí poskytovaných služeb je také zařízení veškerých úřadů, příprava předprodejní a následně i prodejní smlouvy a všechny ostatní náležitosti, které se nákupu nebo prodeje týkají.

Sdílet článek

Rubriky Reality

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na mé další články

122253205 ml
Reality
1
oko

Přehled důležitých událostí v červnu. Co by vám nemělo uniknout?

Připomeňte si ty nejzásadnější z nich v realitním přehledu za červen 2024.   ČNB snížila úrokové sazby o půl procentního bodu…
real estate investment strategies 1024x576 1
Reality
1
oko

Hypoteční trh v květnu 2024: Trvalý růst objemů

Pokud se podíváme na situaci detailněji, zjistíme, že květen 2024 patří mezi několik nejlepších měsíců, pokud odhlédneme od extrémního boomu…
122253205 ml

Přehled důležitých událostí v červnu. Co by vám nemělo uniknout?

real estate investment strategies 1024x576 1

Hypoteční trh v květnu 2024: Trvalý růst objemů